תרגום

שונות

המלצות קישורים

רישום לניוזלטר

הרשמה

חיפוש בבלוג

תכשיטי קריסטל תמיד באופנה

מאי 16th, 2012 by admin

תכשיטי קריסטל - תמיד באופנהתכשיטים קריסטל: לא יוצאים מן האופנה
נשים יותר ויותר אוהבות תכשיטים קריסטל. גם הדור הצעיר אוהבים את האלגנטיות והקסם שלהם.
ישנם סגנונות שונים של תכשיטים שרשרת קריסטל, צמיד, עגילים, והרבה יותר.
עבור נשים, יש א
ת הזכות להוסיף קישוטים ואביזרים לגוף או להדגיש בגד יפה, עם תכשיט קריסטל אפילו בגד משעמם יכול להיראות זוהר. מלבד התלבושת בהדגשת, באמצעות תכשיטים תואמים ניתן גם להדגיש חלקי גוף אשר יכולים לתת לך מראה נהדר. לדוגמה, עונדת עגילי קריסטל ייתן הלובש אווירה של סגנון ותחכום.
תכשיטי קריסטל חדשים נותנים תחושת כיף. לגבישים צבעים שונים. יש חרוזי קריסטל שקופים או בעלי צבע מעושן. יש גבישי קריסטל בהירים בגווני אדום, צהוב, ירוק וכחול. אם אתה רוצה צבע כהה יותר, יש גם חרוזים שחורים ואפורים.
בנוסף לצבעים מעניינים, יש גם צורות גביש שונות. יש למצוא פנים, קוביה, בצורת לב קונוס וכדומה. ישנם גם יצרני תכשיטים שהיו עושים תליונים בצורת כוכבים, דמעות, צלבים, פתיתי שלג. קיצוצים וצבעים שונים של תכשיטים קריסטל גדולים כדי להתאים את המראה אופנה שונים, או לשקף את הסגנון שלך.
ישנם ארבעה גבישים יפים שיגרמו התכשיטים הגדולים:
רוז קוורץ, זה אחד קוורץ נדיר ביותר, הגביש הופך אבן חן. צבע הקריסטל נע בין ורוד לצבע הכהה ביותר שלה, אדום. למרות שהם לא מבריק כמו גבישים אחרים, הם נראים נפלא תכשיטים בשילוב עם ברקת, אבני אודם ויהלומים. למרבה הצער, יש גם סוגים של גביש שנוטה להיסדק בקלות.
אמטיסט, זה קריסטל צבע סגול, אשר ניתן לראות בצל של לילך. זהו אביזר נפוץ תכשיטים קריסטל אם זה עגילים, שרשראות, צמידים או תליונים. למרות זאת הוא לא מבריק במיוחד, הוא עדיין אחת היצירות הטובות ביותר שאפשר ללבוש.
אבן טורקיז – זה סוג של תכשיט יש צבע כחול עם פסים של חום. לפעמים זה היה צבע ירוק פסים שחורים ולא חום. זה יכול להיות גם בצבע כחול בהיר מאוד. הוא משמש תליונים וניתן לראות בשרשראות.
אבן סמוקים זה סוג של קריסטל קוורץ היא בעלת גוונים של כתום ואדום. סוג זה של קריסטל משולב לעתים קרובות עם פליז ברונזה, כסף כדי להפוך חלקים גדולים של צמידים, שרשראות ועגילים.
את תכשיטי הקריסטל כדאי להתאים סוגים שונים של אירועים. כך, למשל, תכשיטים קריסטל שיש לו חד צבעים שמלות גם לשיר צבעוניות ואירועים קטנים. אמנם יש עגילים קריסטל, כי אפילו ללכת עם חולצות ומכנסי ג'ינס פשוטים.
מלבד חנויות תכשיטים, תכשיטי קריסטל עבודת יד גם בבניית האמינות שלו. את יכולה בקלות לחפש עיצובים בחנויות מקוונות. דבר טוב עם קריסטל תכשיטים בעבודת יד הוא שאתה יכול להיות בטוח שהם לא משוכפלים המונית כך שיש לך משהו ייחודי. עם זאת הסיכוי קטן שמישהיא אחרת באותו אירוע שלך תלבש אותו התכשיט. גם אם כן אז מה, אולי זאת אפילו הזדמנות ליצירת קשר ושיחה בנושא שהטעם שלכם דומה.
תכשיטים קריסטל מתאימים למתנות לכל אירוע. בתקופת החגים, אנשים קונים יותר תכשיטים קריסטל. המכירות של תכשיטי קריסטל גדלו משמעותית בשנים האחרונות. זאת המגמה ונראה כי היא תמשיך לצבור פופולריות.

Posted in צרכנות ושיווק | No Comments »

רשום תגובה לכתבה

הערה: מערכת השהיית תגובות מופעלת ועלולה לעכב את התגובה. אין צורך להגיש מחדש את התגובה.