תרגום

שונות

המלצות קישורים

רישום לניוזלטר

הרשמה

חיפוש בבלוג

הלבנת שיניים בבית

יולי 19th, 2011 by admin

הלבנות שיניים בבית

הלבנות שיניים פעם היו שמורות בפועל לרופא השיניים. הלבנות שיניים היו מחייבות עלויות גבוהות, זמן מוגבל, ולפעמים אפילו פחד מ רופא השיניים, כך שהלבנת שיניים היה אמור להיות מכשול לרבים. עם חלוף הזמן גם יש היום מודעות רבה יותר לאסטטיקה, ויש הרצון והצורך להציג  שיניים לבנות יותר. הפתרון להלבנת שיניים עבר ממרפאות השיניים ל הלבנת שיניים בבית.

הלבנת שיניים בבית

הלבנת שיניים בבית

במספר פעמים שביקרתי אצל שיננית הציעו לי בסיום הטיפול הלבנת שיניים במחיר לא כל כך זול. הטיפול היה קצר ולדעתי לא כל כך אפקטיבי. נראה היה שהשיננית סתם מנסה לדחוף את השרות למרות שהיא מודעת שטיפול בודד וקצר לא יתן תוצאות משמעותיות. לדעתי הם מוציאים שם רע לפתרון הלבנת שיניים. אם כבר עושים אז שיהיה כמו שצריך.

עבור רבים, הלבנת שיניים בבית בעצם אומרת תוך שימוש בטכניקות תוצרת בית. מלח וסודה לשתיה, קליפת אגוז, קליפות תפוזים, תותים – כל אלה הם תרופות סבתא ל הלבנת שיניים בבית.

יותר ויותר אנשים רוצים שיניים לבנות יותר בבית פונים לגישה חדשה של רכישת משחת שיניים להלבנת שיניים. רוב הזמן, משחות אלה לא באמת עוזרות להלבין את השיניים אבל הם טובות להסיר כתמים על פני השטח בשיניים, ובכך מקבלים מראה בהיר יותר. משחות כאלה בדרך כלל עושים שימוש במירוק והם פועלות כדי למרק את האמייל על השיניים, או להשתמש ב סיליקה גיר (סידן פחמתי) כדי למרק את הכתמים.

רבים, לעומת זאת, רוצים תוצאות מקצועיות יותר של הלבנות שיניים. הפתרון הוא שימוש בערכה להלבנת שיניים בבית. ישנם כמה סוגים של ערכות להלבנת שיניים. ערכות הלבנת שינים אלה מכילים את אותו מוצר אשר משמש פרקטיקות של רופא השיניים, חמצן carbamide, תהליך ניקוי בחומרי חימצון (פראוקסידים). הפראוקסיד מחמצנים את הפיגמנטים שנספגו בשן, ומחזירים לשן את הצבע הטבעי שלה. מדובר ב ג'לים  בריכוזים שונים מערכה לערכה יכול להשתנות בין 16 ל 33 אחוז, המהווה את אותה רמת ריכוז בשימוש על ידי אנשי מקצוע. מצורפים גם מגשים המשמשים להנחת  הג'ל והחזקתו לזמן הנכון בתוך הפה. מזריקים את החומר על המגש ואז להניח על השיניים, בדרך כלל להשאיר על השיניים כ 30 דקות בהתאם להוראות היצרן לפי סוג החומר וריכוזו.

ישנם בערכות מסוימות של הלבנות שיניים מנגנון תאורה מאיץ, activator אור המשמש גם להאצת הפעילות של החומר המלבין. השימוש במאיצים אינו הכרחי הוא מקצר את זמן השהיה עם החומר המלבין. בדררך כלל פרוצדורה כזאת מומלץ לבצע אצל רופא שיניים בהשגחה.

ישנם סוגים שונים של מגשים  מחומרים שונים. מגשי קצף פופולריים יותר, מגש כזה מוכנס למים חמים כדי לרכך אותו, רושם הנשיכה של השיניים הוא נלקח. כאשר זה מוכנס  שוב לפה, הוא משמש כדי להתאים את המגש אישית עבור יישום ה ג'ל.

עם השקעה קטנה של כסף וזמן את יכולה לשפר לגמרי את המראה של השיניים, כדי שתזכי בקרוב לחיוך הלבן והנקי שהיה לך בילדותך.
רוצים לדעת עוד על ערכת הלבנת שיניים בבית
. כנסו לקישור הלבנת שיניים בבית – או בצעו הזמנה באתר והערכה בתוך זמן קצר תהיה בביתכם ותהנו שוב מחיוך מקסים ושובה לב.

מקסימום איכות במינימום מחיר !

 

 

Posted in צרכנות ושיווק | No Comments »

רשום תגובה לכתבה

הערה: מערכת השהיית תגובות מופעלת ועלולה לעכב את התגובה. אין צורך להגיש מחדש את התגובה.